Zabiegi bez bólu

Wizyty u stomatologa mogą być przyjemne! Choć kiedyś mogły kojarzyć się z przykrymi doświadczeniami, tak dzisiejsza nowoczesna stomatologia daje nam wiele możliwości na komfortowe i bezpieczne leczenie. Wykorzystywana w naszej klinice technologia w połączeniu z profesjonalizmem zespołu pozwala na powrót do stomatologa z uśmiechem na twarzy.

Znieczulenie w Estima jest:


bezpieczneskutecznemałoinwazyjne


Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie i słuchamy jego potrzeb.

Znieczulenie komputerowe

W Estima chcąc zapewnić pacjentom należytą opiekę stomatologiczną, oferujemy również znieczulenie komputerowe zamiast tradycyjnego zastrzyku znieczulającego.

Znieczulenie komputerowe polega na precyzyjnym, delikatnym i bezpiecznym podawaniu anestetyków za pomocą sprzętu komputerowego, co minimalizuje ryzyko błędów i zwiększa skuteczność znieczulenia. Dzięki temu dla pacjentów jest komfortowe nawet samo znieczulenie. Ponadto, pacjenci mogą szybciej wrócić do normalnej aktywności. Jest to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla dzieci i kobiet w ciąży.

 

Sedacja wziewna

Sedacja wziewna to tzw. gaz rozweselający, dzięki któremu pacjent przejdzie przez zabieg w pełni zrelaksowany. Jest szczególnie polecana dla pacjentów z nadwrażliwością na ból lub lękiem przed zabiegiem. Pacjent podczas wizyty oddycha przez specjalną maseczkę z mieszanką tlenu i podtlenku azotu, co skutkuje ogólnym rozluźnieniem i niweluje poczucie lęku. Co ważne, gaz działa na człowieka tylko w momencie podawania, dzięki czemu Pacjent wychodzi z gabinetu w stanie pełnej świadomości i może wrócić do swoich codziennych czynności. Sedacja wziewna jest w pełni bezpieczna, dlatego może być stosowana zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

FAQ

„Czy będę mieć świadomość podczas zabiegu z gazem rozweselającym?”
Czytaj więcej
Sedacja wziewna, czyli gaz rozweselający powoduje częściowe ograniczenie świadomości pacjenta na rzecz odprężenia i relaksu, ale przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu z lekarzem.

Sedacją wziewną w Estimie zajmuje się:

WASZE DOŚWIADCZENIA

Opinie Naszych Klientów!

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

kacper Żelazowski
2023-04-12
polecam
Marcin Filipiak
2023-04-05
Super atmosfera, pełen profesjonalizm 😊
Justyna Kliza
2023-04-04
Bardzo miła Pani rejestratorka. Wszystko wytłumaczyła sprawnie.
Iwona Bogacka
2023-03-12
Pełny profesjonalizm higienistki pani Sandry. Polecam
Julia_aa Julia_aa
2023-02-27
Bardzo miła Pani , i Pani co robiła zdjęcie zębów również 🙂
Rona Roni
2023-02-21
Bardzo profesjonalnie! Jakość świadczonej usługi na najwyższym poziomie. Przemiła i serdeczna opieka. Bardzo dziękuję Pani Sandrze i Danieli. Polecam!
xxx koju
2023-02-13
Polecam
Eugeniusz Urbanek
2023-02-03
Polecam robiłem protezę wykonanie na 5 obsługa na 5
pl_PLPolish