Laseroterapia

Co to jest laseroterapia?

Laseroterapia to krok w kierunku nowoczesnej stomatologii, czyli takiej, która dąży do minimalnie inwazyjnych metod leczenia. Dzięki swojej skuteczności i bezpieczeństwu zyskuje coraz większą popularność.
Technologia laserowa jest wykorzystywana w leczeniu różnego rodzaju chorób i schorzeń jamy ustnej. Laseroterapia wykorzystuje intensywne światło lasera do precyzyjnego i nieodczuwalnego przycinania tkanek, eliminowania bakterii, redukcji stanów zapalnych, łagodzenia bólu oraz pobudzania regeneracji tkanek.

Co umożliwia laseroterapia?

Zabiegi na tkankach miękkich oraz twardych wymagają precyzyjnego podejścia i odpowiedniego przygotowania, a korzystanie z laseroterapii może przynieść wiele korzyści dla pacjenta. W zależności od rodzaju zastosowanego lasera możliwe jest wykorzystanie go do różnych celów. W przypadku zabiegów na tkankach miękkich można uzyskać mniejsze krwawienie, co wpływa na szybszy przebieg zabiegu oraz zmniejszoną konieczność zakładania szwów. Co więcej, zabiegi wykonywane przy użyciu lasera mogą skutkować mniejszym obrzękiem, a także ograniczeniem użycia antybiotyków dzięki efektowi bakteriobójczemu lasera. Tkanki są w pełni odkażone, co skutkuje wysokim procentem powodzenia w leczeniu. Innym ważnym aspektem jest zmniejszenie powstawania blizn.

Laseroterapia to minimalna inwazyjność i maksymalna skuteczność.

W jakim leczeniu wykorzystujemy technologię laserową?


periodontologiaperiodontologiachirurgiachirurgiaprotetykaprotetykaimplantoprotetykaimplantoprotetykanowoczesna endodoncjanowoczesna endodoncja


FAQ

„Czy zabieg laserem jest bolesny?”
Czytaj więcej
Zawsze oferujemy znieczulenie, które pozwala na komfortowe leczenie. Co więcej, laseroterapia charakteryzuje się znacznie mniejszymi dolegliwościami bólowymi.

WASZE DOŚWIADCZENIA

Opinie Naszych Klientów!

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

kacper Żelazowski
2023-04-12
polecam
Marcin Filipiak
2023-04-05
Super atmosfera, pełen profesjonalizm 😊
Justyna Kliza
2023-04-04
Bardzo miła Pani rejestratorka. Wszystko wytłumaczyła sprawnie.
Iwona Bogacka
2023-03-12
Pełny profesjonalizm higienistki pani Sandry. Polecam
Julia_aa Julia_aa
2023-02-27
Bardzo miła Pani , i Pani co robiła zdjęcie zębów również 🙂
Rona Roni
2023-02-21
Bardzo profesjonalnie! Jakość świadczonej usługi na najwyższym poziomie. Przemiła i serdeczna opieka. Bardzo dziękuję Pani Sandrze i Danieli. Polecam!
xxx koju
2023-02-13
Polecam
Eugeniusz Urbanek
2023-02-03
Polecam robiłem protezę wykonanie na 5 obsługa na 5
pl_PLPolish