Trochę o nas

Estima Stomalologia Estetyczna istnieje od 1996 roku. Rozwijała się stopniowo od małego gabinetu aż do 8-fotelowej wielospecjalistycznej kliniki stomatologicznej.
Niekończąca się pasja oraz nieustannie zdobywana wiedza jest wspomagana najnowocześniejszymi osiągnięciami technologicznymi.
Wyróżnia nas duża precyzja leczenia, praca według założeń wiedeńskiej szkoły okluzji , leczenie stawów z wykorzystaniem nadal mało spotykanej w Polsce kondylografii. Estima oprócz szkolenia młodych lekarzy na stażach podyplomowych jest miejscem badania nowych trendów w implantologii. Tutaj obowiązuje holistyczne podejscie do pacjenta, empatia i leczenie sercem.

Dlaczego Estima?

+ Dbamy o wszystkie potrzeby stomatologiczne Twojej rodziny.

+ Oferujemy holistyczne leczenie oparte o filozofię szkoły wiedeńskiej VieSID.

+ Wykonujemy zaawansowaną i precyzyjną diagnostykę stomatologiczną.

LEK. DENT.

Iwona Ptak

Zdobyła wieloletnie doświadczenie z zakresu implantologii i protetyki, które poszerzyła o leczenie stawów skroniowo-żuchwowych. Jest absolwentką wiedeńskiej szkoły okluzji i koncepcji leczenia wg. Prof. Slavicka. Konsekwencją tego jest szczegółowe spojrzenie na pozycję stawu i prawidłowe zwarcie. Poszerzyła wiedzę o japońską szkołę ortodoncji wg. Prof. Sato. Jej multidyscyplinarne doświadczenie wykorzystuje w najnowszych technologiach, stosując aparaty nakładkowe Invisalign.
czytaj więcej…

WASZE DOŚWIADCZENIA

Opinie Naszych Klientów!

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

kacper Żelazowski
2023-04-12
polecam
Marcin Filipiak
2023-04-05
Super atmosfera, pełen profesjonalizm 😊
Justyna Kliza
2023-04-04
Bardzo miła Pani rejestratorka. Wszystko wytłumaczyła sprawnie.
Iwona Bogacka
2023-03-12
Pełny profesjonalizm higienistki pani Sandry. Polecam
Julia_aa Julia_aa
2023-02-27
Bardzo miła Pani , i Pani co robiła zdjęcie zębów również 🙂
Rona Roni
2023-02-21
Bardzo profesjonalnie! Jakość świadczonej usługi na najwyższym poziomie. Przemiła i serdeczna opieka. Bardzo dziękuję Pani Sandrze i Danieli. Polecam!
xxx koju
2023-02-13
Polecam
Eugeniusz Urbanek
2023-02-03
Polecam robiłem protezę wykonanie na 5 obsługa na 5

NASZA KLINIKA

pl_PLPolish