Stomatologia
estetyczna

Czy podoba Ci się estetyka swojego uśmiechu?

Większość z nas ma co najmniej jeden element, który chciałby poprawić w swoim uśmiechu. Nieestetyczne uśmiechy mogą wynikać z wielu czynników, takich jak: krzywy zgryz, przebarwienia na zębach, braki zębowe, nieodpowiedni kształt zębów, diastema, uśmiech dziąsłowy… Uśmiech zmienia się razem z wiekiem i codziennymi nawykami i może on wpłynąć na samoocenę i pewność siebie, zwłaszcza że jest pierwszym z elementów widocznych podczas interakcji z innymi ludźmi na spotkaniach.

Stomatologia estetyczna w Estima

→ Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która skupia się na poprawie wyglądu uśmiechu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik i materiałów stomatologia estetyczna może skutecznie poprawić wygląd zębów, odmładzać i odświeżać uśmiech. Co więcej, estetyka uśmiechu wpływa na cały profil pacjenta.

→ W naszej klinice każde leczenie wykonywane jest zgodnie z zasadami stomatologii estetycznej. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane z dbałością o detale, tak aby uśmiech pacjenta był jak najbardziej estetyczny i naturalny.

Pomożemy przywrócić Ci piękno swojego uśmiechu

Przykłady zabiegów poprawiających estetykę uśmiechu


wybielaniewybielanie


Wybielanie to jedna z najpopularniejszych procedur stomatologii estetycznej. Pozwala ona na wybielenie zębów o kilka tonów, dzięki czemu można uzyskać biały, lśniący uśmiech. W klinice Estima stosujemy zarówno metody wybielania w gabinecie, jak i domowe metody wybielania zębów.


licówkilicówki


To jedno z nowoczesnych protetycznych rozwiązań, które dają spektakularny i trwały efekt. Licówki umożliwiają zmianę koloru i kształtu zębów. Dobierane są indywidualnie do pacjenta i wykonywane są w naszym laboratorium protetycznym.


flow-injection/ bondingflow-injection/ bonding


Ta metoda umożliwia drobną poprawę estetyki uśmiechu za pomocą specjalnego materiału kompozytowego aplikowanego na zębach. Pozwala na zmianę koloru i wielkości zębów w bardzo krótkim czasie. W klinice Estima stosujemy tylko wysokiej jakości materiały, aby efekt był naturalny i trwały.

FAQ

„Czy można uzyskać naturalny wygląd po zabiegach stomatologii estetycznej?”
Czytaj więcej
Tak, dzięki umiejętności lekarzy i technologii, którą dysponujemy w klinice, możemy uzyskać bardzo naturalny i harmonijny uśmiech. Istotne jest, aby stomatolog dokładnie zapoznał się z indywidualnymi potrzebami pacjenta i dostosował plan leczenia do jego oczekiwań oraz anatomii uzębienia.

WASZE DOŚWIADCZENIA

Opinie Naszych Klientów!

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

kacper Żelazowski
2023-04-12
polecam
Marcin Filipiak
2023-04-05
Super atmosfera, pełen profesjonalizm 😊
Justyna Kliza
2023-04-04
Bardzo miła Pani rejestratorka. Wszystko wytłumaczyła sprawnie.
Iwona Bogacka
2023-03-12
Pełny profesjonalizm higienistki pani Sandry. Polecam
Julia_aa Julia_aa
2023-02-27
Bardzo miła Pani , i Pani co robiła zdjęcie zębów również 🙂
Rona Roni
2023-02-21
Bardzo profesjonalnie! Jakość świadczonej usługi na najwyższym poziomie. Przemiła i serdeczna opieka. Bardzo dziękuję Pani Sandrze i Danieli. Polecam!
xxx koju
2023-02-13
Polecam
Eugeniusz Urbanek
2023-02-03
Polecam robiłem protezę wykonanie na 5 obsługa na 5
pl_PLPolish