Logo ue

Witamy!

Witam w miejscu które od ponad 18 lat prowadzę z ogromną pasją i zaangażowaniem. Taki długi okres pracy to doświadczenie...

Nowości!

Dbając o naszych pacjentów i ich piękny uśmiech pragniemy zaproponować...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 20:00

Rejestracja telefoniczna

32 219 58 23

Personel

 

Iwona Ptak - Latocha

Lekarz stomatolog - implantolog, właściciel

Absolwentka Oddziału Stomatologii ŚAM. Specjalizuje się w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej. Ukończyła Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie we Frankfurcie ( program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS). Potwierdzeniem umiejętności implantologicznej jest zdobycie certykatu- Fellowship, a także - Diplomate- ekspert ds implantologii stomatologicznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i kongresach krajowych i zagranicznych. Uczestniczka prestiżowego, rocznego programu MPI-UNC Implant Prosthodontic Program w Mediterranean Prosthodontic Institute Hiszpania i University of North Carolina USA. Wykorzystuje komputerowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design w codziennej praktyce.  Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie DGOI oraz International Congress of Oral Implantologists ICOI. 

Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Na co dzień wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania stomatologii cyfrowej: skaner wewnątrzustny, system frezowania cad/cam. Pracuje w systemie implantologii nawigowanej szablonami. Ukończyła Curriculum VieSID Gnatologia i okluzja w interdyscyplinarnej stomatologii. Uczestniczka pierwszej w Polsce edycji Continuum Protetyka wiedeńskiej szkoły okluzji prof. Slavicka. Dzięki zdobytym unikalnym umiejętnościom wprowadza do swojej kliniki badanie kondylografii stawów skroniowo- żuchwowych, co pozwala na diagnozowanie i budowanie planów leczenia dla pacjentow  z problemami stawowymi.

 

Ewa Żółkiewska - Maik

Lekarz stomatolog

 

 

Małgorzata Bołdys - Kot

Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestniczka wielu prestiżowych kursów zawodowych. Na co dzień wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej  pedodoncji. 
 

 

Agnieszka Mąka

Lekarz dentysta

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł zawodowy uzyskała w 2011 roku. Swoje zainteresowania zawodowe rozwija i praktykuje w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją,chirurgii stomatologicznej i protetyki. Pracuje z pacjentami w różnych grupach wiekowych także z najmłodszymi. Najnowszą wiedzę, z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, zdobywa poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

Marta Gembalczyk

Lekarz dentysta

W 2008 roku ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie odbyła roczny staż w tutejszym gabinecie. Zawodowo interesuję się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją. Przeszła kursy doskonalające z zakresu ochrony radiologicznej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej.

 

Mściwoj Mąka

Lekarz dentysta

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko- Dentystycznym. Staż podyplomowy odbył w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach pracy naukowej prowadził badania z zakresu periodontologii dotyczące zależności między szczepami bakterii obecnymi w skrzeplinie zawałowej a stanem przyzębia. W praktyce zajmuje się leczeniem zachowawczym, periodontologicznym oraz chirurgicznym. Przeprowadza kompleksowe leczenie stomatologiczne wykorzystując techniki minimalnie inwazyjne,zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Szczególnie interesuje się szkoleniami dotyczącymi najnowszych technologii i materiałów oraz wykorzystaniem ich w codziennej praktyce.

 

 

 

Magdalena Bednarz-Wiącek

Lekarz dentysta 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytet Medycznego. Ukończyła studia zdobywając stypendium i tytuł najlepszego absolwenta Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w roku akademickim 2015/16. Pełniła funkcję Sekretarza Generalnego i Wiceprezydenta Zarządu Krajowego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Główny organizator ogólnopolskich konferencji stomatologicznych w Zabrzu i Katowicach. Pełniła nadzór nad ogólnopolskim programem „Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2016” oraz brała czynny udział w licznych akcjach prozdrowotnych na teranie Śląska. Laureatka finałowego etapu VII edycji konkursu dla Najlepszych Studentów Stomatologii 2013/14 . Obecnie skupia sie na pracy z pacjentami oraz rozwija swoje pasje pozazawodowe.

   
 

Barbara Szpiech

Higienistka

Ukończyła Liceum Medyczne – wydział Pielęgniarstwa. Poszerzyła swoją wiedzę kończąc policealną szkołę na kierunku Higienistka stomatologiczna. Studia licencjackie w specjalności "Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego" ukończyła z wyróżnieniem. Dodatkowe kursy dokształcajace to: ­ Kurs zaawansowany z asystowania przy procedurach implantologicznych, ­ Kurs z zakresu pierwszej pomocy,
Zapobieganie infekcjom, ­ Zaawansowane wybielanie zębów, ­ Podstawy nowoczesnej dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym, Kurs doskonalący dla higienistek 2007 oraz 2009, ­ Nowoczesne metody usuwania osadu i kamienia nazębnego – scaling, piaskowanie. W gabinecie stomatologicznym czynnie asystuje przy zabiegach implantologicznych oraz wykonuje zabiegi profilaktyczno - higienizacyjne.  

 

Sylwia Kellas

Higienistka

Od 2008 roku należy do zespołu stomatologicznego "Estima". Asystuje przy zabiegach implantologicznych oraz zajmuje się profilaktyką. uzyskała dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe Higienistki stomatologicznej. Ukończyła studia o profilu "Promocja Zdrowia z elementami Zdrowia Publicznego", oraz kursy między innymi : ” Zasady udzielania pierwszej pomocy”, ",,Kurs zaawansowany z asystowania przy procedurach implantologicznych". Sukcesywnie poszerza swoje doświadczenie i wiedzę w różnego rodzaju szkoleniach medycznych.

 

Wioletta Różycka

Asystentka

Ukończyła policealną szkołę: Szkoła Europejska Eurocollege, zdając egzamin, potwierdzający kwalifikacje w zawodzie: asystentka stomatologiczna. Ukończone kursy to: "Zasady udzielania pierwszej pomocy", " Podstawy nowoczesnej dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym". W "Estimie", jako asystentka stomatologiczna pracuje od 2002 roku.

 

Halina Siwiec

Asystentka

 

 

Iwona Świerkot - Hampel

Asystentka

Pani Iwona to pielęgniarka i higienistka stomatologiczna z 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu ortodoncji i implantologii. Sumienna i odpowiedzialna. Kompetentna w pracy z pacjentem. Zawsze uśmiechnięta i pomocna.
 

 


 

 

Katarzyna Kliś - Kozyra

Rejestratorka

Profesjonalnie zarządza praktyką stomatologiczną oraz marketingiem. Odpowiedzialnie sprawuje nadzór nad programem do obsługi pacjentów, prowadzi sprawozdawczość z NFZ oraz prywatnymi ubezpieczycielami. Koordynuje kontakty z Urzędem Marszałkowskim w sprawie staży podyplomowych. Zawsze kompetentna, pomocna i uśmiechęta.
 

 

Ewelina Wyspiańska

Rejestratorka

Absolwentka szkół medycznych na kierunku Asystentka Stomatologiczna , Higienistka Stomatologiczna , zakończonych dyplomem Technika, ponadto słuchaczka Szkoły Policealnej w Katowicach o profilu Rejestratorka Medyczna. W „Estimie” od połowy 2014r. pełni funkcję Rejestratorki Medycznej i ma przyjemność witać Państwa uśmiechem w progu naszej przychodni ,udzielać niezbędnych informacji, czy też umawiać na wizyty.

Wróć