Logo ue

Witamy!

Witam w miejscu które od ponad 18 lat prowadzę z ogromną pasją i zaangażowaniem. Taki długi okres pracy to doświadczenie...

Nowości!

Dbając o naszych pacjentów i ich piękny uśmiech pragniemy zaproponować...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 20:00

Rejestracja telefoniczna

32 219 58 23

Personel

 

Iwona Ptak - Latocha

Lekarz stomatolog - implantolog, właściciel

Absolwentka Oddziału Stomatologii ŚAM. Specjalizuje się w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej. Ukończyła Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie we Frankfurcie ( program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS). Potwierdzeniem umiejętności implantologicznej jest zdobycie certykatu- Fellowship, a także - Diplomate- ekspert ds implantologii stomatologicznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i kongresach krajowych i zagranicznych. Uczestniczka prestiżowego, rocznego programu MPI-UNC Implant Prosthodontic Program w Mediterranean Prosthodontic Institute Hiszpania i University of North Carolina USA. Wykorzystuje komputerowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design w codziennej praktyce.  Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie DGOI oraz International Congress of Oral Implantologists ICOI.

 

Ewa Żółkiewska - Maik

Lekarz stomatolog

 

 

Małgorzata Bołdys - Kot

Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestniczka wielu prestiżowych kursów zawodowych. Na co dzień wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej  pedodoncji. 
 

 

Agnieszka Mąka

Lekarz dentysta

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł zawodowy uzyskała w 2011 roku. Swoje zainteresowania zawodowe rozwija i praktykuje w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją,chirurgii stomatologicznej i protetyki. Pracuje z pacjentami w różnych grupach wiekowych także z najmłodszymi. Najnowszą wiedzę, z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, zdobywa poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

Marta Gembalczyk

Lekarz dentysta

W 2008 roku ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie odbyła roczny staż w tutejszym gabinecie. Zawodowo interesuję się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją. Przeszła kursy doskonalające z zakresu ochrony radiologicznej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej.

 

Mściwoj Mąka

Lekarz dentysta

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko- Dentystycznym. Staż podyplomowy odbył w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach pracy naukowej prowadził badania z zakresu periodontologii dotyczące zależności między szczepami bakterii obecnymi w skrzeplinie zawałowej a stanem przyzębia. W praktyce zajmuje się leczeniem zachowawczym, periodontologicznym oraz chirurgicznym. Przeprowadza kompleksowe leczenie stomatologiczne wykorzystując techniki minimalnie inwazyjne,zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Szczególnie interesuje się szkoleniami dotyczącymi najnowszych technologii i materiałów oraz wykorzystaniem ich w codziennej praktyce.

 

 

 

Magdalena Bednarz-Wiącek

Lekarz dentysta 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytet Medycznego. Ukończyła studia zdobywając stypendium i tytuł najlepszego absolwenta Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w roku akademickim 2015/16. Pełniła funkcję Sekretarza Generalnego i Wiceprezydenta Zarządu Krajowego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Główny organizator ogólnopolskich konferencji stomatologicznych w Zabrzu i Katowicach. Pełniła nadzór nad ogólnopolskim programem „Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2016” oraz brała czynny udział w licznych akcjach prozdrowotnych na teranie Śląska. Laureatka finałowego etapu VII edycji konkursu dla Najlepszych Studentów Stomatologii 2013/14 . Obecnie skupia sie na pracy z pacjentami oraz rozwija swoje pasje pozazawodowe.

   
 

Barbara Szpiech

Higienistka

Ukończyła Liceum Medyczne – wydział Pielęgniarstwa. Poszerzyła swoją wiedzę kończąc policealną szkołę na kierunku Higienistka stomatologiczna. Studia licencjackie w specjalności "Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego" ukończyła z wyróżnieniem. Dodatkowe kursy dokształcajace to: ­ Kurs zaawansowany z asystowania przy procedurach implantologicznych, ­ Kurs z zakresu pierwszej pomocy,
Zapobieganie infekcjom, ­ Zaawansowane wybielanie zębów, ­ Podstawy nowoczesnej dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym, Kurs doskonalący dla higienistek 2007 oraz 2009, ­ Nowoczesne metody usuwania osadu i kamienia nazębnego – scaling, piaskowanie. W gabinecie stomatologicznym czynnie asystuje przy zabiegach implantologicznych oraz wykonuje zabiegi profilaktyczno - higienizacyjne.  

 

Sylwia Kellas

Higienistka

Od 2008 roku należy do zespołu stomatologicznego "Estima". Asystuje przy zabiegach implantologicznych oraz zajmuje się profilaktyką. uzyskała dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe Higienistki stomatologicznej. Ukończyła studia o profilu "Promocja Zdrowia z elementami Zdrowia Publicznego", oraz kursy między innymi : ” Zasady udzielania pierwszej pomocy”, ",,Kurs zaawansowany z asystowania przy procedurach implantologicznych". Sukcesywnie poszerza swoje doświadczenie i wiedzę w różnego rodzaju szkoleniach medycznych.

 

Wioletta Różycka

Asystentka

Ukończyła policealną szkołę: Szkoła Europejska Eurocollege, zdając egzamin, potwierdzający kwalifikacje w zawodzie: asystentka stomatologiczna. Ukończone kursy to: "Zasady udzielania pierwszej pomocy", " Podstawy nowoczesnej dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym". W "Estimie", jako asystentka stomatologiczna pracuje od 2002 roku.

 

Halina Siwiec

Asystentka

 

 

Iwona Świerkot - Hampel

Asystentka

Pani Iwona to pielęgniarka i higienistka stomatologiczna z 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu ortodoncji i implantologii. Sumienna i odpowiedzialna. Kompetentna w pracy z pacjentem. Zawsze uśmiechnięta i pomocna.
 

 


 

 

Katarzyna Kliś - Kozyra

Rejestratorka

Profesjonalnie zarządza praktyką stomatologiczną oraz marketingiem. Odpowiedzialnie sprawuje nadzór nad programem do obsługi pacjentów, prowadzi sprawozdawczość z NFZ oraz prywatnymi ubezpieczycielami. Koordynuje kontakty z Urzędem Marszałkowskim w sprawie staży podyplomowych. Zawsze kompetentna, pomocna i uśmiechęta.
 

 

Ewelina Wyspiańska

Rejestratorka

Absolwentka szkół medycznych na kierunku Asystentka Stomatologiczna , Higienistka Stomatologiczna , zakończonych dyplomem Technika, ponadto słuchaczka Szkoły Policealnej w Katowicach o profilu Rejestratorka Medyczna. W „Estimie” od połowy 2014r. pełni funkcję Rejestratorki Medycznej i ma przyjemność witać Państwa uśmiechem w progu naszej przychodni ,udzielać niezbędnych informacji, czy też umawiać na wizyty.

Wróć