Logo ue

Witamy!

Witam w miejscu które od ponad 18 lat prowadzę z ogromną pasją i zaangażowaniem. Taki długi okres pracy to doświadczenie...

Nowości!

Dbając o naszych pacjentów i ich piękny uśmiech pragniemy zaproponować...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 20:00

Rejestracja telefoniczna

32 219 58 23

Happy Dentysta 2014-10-02

Wakacje już za nami, szkoła na dobre powróciła do naszych codziennych obowiązków. Dlatego chcemy przypomnieć nasz letni projekt: Happy Dentysta.
Wywołując uśmiech na wspomnienie lata pragniemy uświadomić nie tylko rodzicom, ale również dzieciom jak ważny w życiu człowieka jest zdrowy i piękny uśmiech.
Warto chodzić do dentysty i nie bać się. Zapraszamy!Roczne szkolenie protetyczno-implantologiczne, Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon Spain. 2014-11-25

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjenta nie osiadamy na laurach lecz ciągle poszerzamy swoją wiedzę i rozwijamy swoje umiejętności.

W dniach 25-28.09.2014 byłam uczestnikiem pierwszego szkolenia z rocznego programu protetyczno-implantologicznego w Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon Spain pod kierunkiem dr Fernando Rojas-Vizcaya. Już w sierpniu 2015 egramin w UNC Department of Prosthodontics Universityof North Carolina Chapel Hill NC. USA. W międzynarodowym składzie mogliśmy podzielić się swoją wiedzą na temat planowania protetyki na implantach, projektowania uśmiechu na podstawie analizy twarzy i doboru kryteriów estetyki. Urocze Castellon, flamenco i paella umilały pracowite dni.

Relacja fotograficzna na: facebooku

The Wand - leczenie bez strachu, bólu i stresu. To proste. 2015-01-27

Leczenie zębów bez strachu, bólu i stresu?
To możliwe!

Podawane znieczulenie The Wand stopniowo wchłania się, a nie wtłacza pod dużym ciśnieniem - jak w przypadku tradycyjnych metod (strzykawki).
Tym samym podawany pod niskim ciśnieniem środek znieczulający nie rozpiera tkanek - co skutkuje brakiem ognisk bólu.

Pragniemy utrzymać wysoki poziom świadczonych usług naszym Pacjentom. Kierujemy się nie tylko jakością wykonywanych zabiegów, ale również komfortem klienta.
The Wand to obecnie na rynku jedyny środek znieczulający preferowany przez najlepszych Stomatologów.

Dlaczego nasz Gabinet wybrał The Wand? Chciałbyś dowiedzieć się wiecej o tym eksperckim systemie znieczuleń?
Chętnym polecamy lekturę:

www.wand.pl

www.lagodnie.pl

W tym gabinecie korzystamy z The Wand

Pierwsza wizyta Twojego Dziecka - zadbamy o to! 2015-02-18


"Pamiętasz swoją pierwszą wizytę u stomatologa?
Strach przed nieznanym, ból i lęk, który towarzyszy Ci do dzisiaj?
Twoje dziecko nie musi czuć podobnie.
Zabierz je na przygotowaną pierwszą wizytę u dentysty."


Planując pierwszą wizytę swojej pociechy zabierz je najpierw do naszego świata.
Niech pozna sympatycznych i zabawnych: Pana Dziobaka, Dmuchawkę i Pana Lampka.
Twoje dziecko nie tylko pozna narzędzia dentystyczne, ale dowie się jak przebiegnie czekająca go wizyta.
Chcesz pomóc swojemu dziecku i uczestniczyć w jego pierwszej podróży? Poczytaj porady dla rodziców
co robić, przed, w trakcie, a także po wizycie.

Naszym zadaniem będzie poprowadzić wizytę zgodnie ze scenariuszem gry!

By Twoje Dziecko czuło się dobrze. Końcowym etapem wizyty będzie wybór koloru tęczy
- zalakowanie ząbków u najmłodszych uchroni je przed bólem borowania na długi czas

Akcja "pierwsza wizyta" uzmysłowi Twojemu dziecku, że gabinet dentystyczny nie jest strasznym miejscem.
Pozwoli przyzwyczaić go do regularnych wizyt. Oglądanie ząbków nie wiąże się z bólem, a nowe otoczenie
i nieznane przyrządy z pewnością wzbudzą zainteresowanie malucha. Dlatego warto wybrać się już z dwulatkiem.


"I Ty możesz pokazać swojemu dziecku, że wizyta u dentysty może wiązać się z czymś zabawnym, a nie bólem."

chcesz dowiedzieć się więcej i pokazać Dziecku nasz świat?
wejdź na: www.pierwszawizyta.pl

Najnowocześniejsze labolatorium techniczne Zirconzahn 2016-03-01

Iwona Ptak-Latocha w styczniu była gościem najnowocześniejszego w Europie laboratorium technicznego Zirconzahn w Południowym Tyrolu.
Firmę Zirkonzahn założył Enrico Steger w 2003 roku. Jego dążenie do doskonałości, precyzja, koncentracja w pracy jest połączona z innowacyjnością, kreatywnością i rozwojem. Takie podejście pozwala stale optymalizować i rozwijać gamę swoich produktów, która obejmuje:
frezarki ręczne, cyrkon, piece do syntetyzacji i systemy CAD/CAM jak również współpracować z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi na całym świecie.

Obecnie produkty Zirkonzahn są eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie gdzie przedstawiciele w swoich siedzibach zarządzają sprzedażą i marketingiem.
Firma posiada 15 oddziałów na całym świecie i organizuje w nich kursy podyplomowe z techniki frezowania cyrkonu.
Doskonała jakość , precyzja i łatwość użytkowania produktów wraz z niezawodnością są kluczowymi wartościami firmy z Południowego Tyrolu.


Labolatorium techniczne Zirconzahn

Remember World Summit Tour 2017 in Nice 2017-07-10

Maj i czerwiec to miesiące intensywnych szkoleń z udziałem dr Iwony Ptak zakończonych uczestnictwem w światowym kongresie implantologicznym. Pragniemy podzielić się kawałkiem Nicei właśnie z Państwem.PROJEKT DOFINANSOWANY Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH "Cyfrowe projektowanie i bezpośrednia korekta uśmiechu jako innowacyjna usługa stomatologiczna (DSDIR – digital smiledesign and immediate reconstruction)" 2017-08-01

ESTIMA STOMATOLOGIA ESTETYCZNA IWONA PTAK-LATOCHA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Cyfrowe projektowanie i bezpośrednia korekta uśmiechu jako innowacyjna usługa stomatologiczna (DSDIR – digital smiledesign and immediate reconstruction)” Celem projektu jest wdrożenie do 31.10.2017 r. w firmie Estima Stomatologia Estetyczna Iwona Ptak- Latocha innowacji produktowej (1szt.) i innowacji procesowych (4szt.), co przyczyni się do wzrostu jej konkurencyjności, poprawy pozycji rynkowej i rozwoju mikroprzedsiębiorstwa. Innowacją produktową jest wprowadzenie na rynek nowej usługi stomatologicznej, tj. cyfrowego projektowania i bezpośredniej korekty uśmiechu (DSDIR), której rezultatem jest indywidualnie zaprojektowany, odzwierciedlający osobowość i potrzeby pacjenta oraz zgodny z fizycznymi cechami jego twarzy nowy uśmiech. Innowacje procesowe polegają na zastosowaniu nowych metod świadczenia usług stomatologicznych, tj.: 1. holistycznej diagnostyki cyfrowej w jednym miejscu i czasie 2. planowania, prototypowania i wizualizacji końcowego efektu leczenia przed jego rozpoczęciem z aktywnym udziałem pacjenta 3. implantologii bezpłatowej sterowanej szablonami 4. cyfrowej protetyki i ortodoncji precyzyjne Wartość projektu: 844 200,00 PLN Wartość dofinansowania: 351 624,97 PLN

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1 2017-08-21

W związku z realizacją projektu „Cyfrowe projektowanie i bezpośrednia korekta uśmiechu jako innowacyjna usługa stomatologiczna
(DSDIR – digital smile design and immediate reconstruction)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego
na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, ogłaszamy następujące zapytania ofertowe:

Zapytanie ofertowe nr 1 - Wszelkie szczegóły zostały zawarte w załączonym zapytaniu ofertowym nr 1

Załączniki:

Zapytanie ofertowe nr 1

Formularz do zapytania nr 1

Zapraszamy do składania ofert.

WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 1 2017-08-29

W ramach przeprowadzonego Zapytania ofertowego nr 1 informuje, iż firma MARRODENT Sp. z o.o. została wyłonionym Wykonawcą ww. zapytania.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2 2018-02-13

Zapytanie ofertowe nr 2 - Wszelkie szczegóły zostały zawarte w załączonym zapytaniu ofertowym nr 2

Załączniki:

Zapytanie ofertowe nr 2

Formularz do zapytania nr 2

Zapraszamy do składania ofert.

WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 2 2018-02-16

W ramach przeprowadzonego Zapytania ofertowego nr 2 informuje, iż firma Blank Studio Bartłomiej Witański została wyłonionym Wykonawcą ww. zapytania.

ESTIMA łączy siły z fundacją „Smile Together – Uśmiechnijmy się razem” 2019-10-20

Nasz gabinet działa nie tylko po to, żeby leczyć. Zdajemy sobie sprawę, że kluczowe jest przede wszystkim zapobieganie. Dlatego z przyjemnością informujemy, że włączyliśmy się w działania fundacji „Smile Together – Uśmiechnijmy się razem”, której celem jest wyeliminowanie próchnicy u dzieci. Potwierdzeniem naszego zaangażowania jest certyfikat, który otrzymaliśmy. Jeżeli lubisz pomagać i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz to zrobić, wejdź na stronę www.smiletogether.pl i dowiedz się więcej.

WAŻNE! Gabinet będzie nieczynny w okresie 2 tygodni 2020-03-15

Drodzy Pacjenci, w związku z najnowszymi doniesieniami dotyczącymi pandemii koronawirusa zdecydowaliśmy o czasowym zamknięciu naszej przychodni (od poniedziałku 16.02 wstępnie na okres 2 tygodni) oraz zawieszeniu wszystkich zaplanowanych świadczeń zdrowotnych. Niniejsza decyzja została podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, Waszych rodzin oraz naszych pracowników. Pełnimy dyżur w godzinach 8-14 . W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: Tel. 32 2195823 Mail: estima@estimastom.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania